Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Anopyrin 400mg tbl.10x400mg
Výrobce: ZENTIVA A.S., HLOHOVEC (SK )
Kód zboží: 8584005111005
Kód SÚKL: 87680
HEM:
ATC: N02BA01
Obsahuje: Kyselina acetylsalicylová
Farmakoterapeutická skupina: Jiná analgetika a antipyretika | Kyselina acetylsalicylová a deriváty
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 12,00 %
Cena bez DPH: 79,46 Kč
Cena: 89,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Volně prodejný léčivý přípravek.
Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Informace o zboží

Anopyrin 400 mg tlumí bolest, snižuje horečku a ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek se užívá při horečce a bolesti zejména při akutních respiračních chřipkových onemocněních a jiných akutních onemocněních horních cest dýchacích. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestech zad různého původu a po poradě s lékařem při neuralgii (bolest v průběhu nervů).

Dávkování
Dospělí a dospívající od 16 let užívají každých 4-8 hodin 1-2 tablety. Maximální denní dávka 10 tablet nesmí být překročena a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny.

Neustoupí-li bolesti do 5 dnů nebo do 3 dnů neklesne horečka, případně dojde ke zhoršení je doporučeno vyhledat lékaře a dále není vhodné užívat přípravek déle než 7 dní bez doporučení lékaře.

Složení
Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 400 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, mastek, kyselina aminooctová (glycin), celulosový prášek a mikrokrystalická celulosa.

Nejprodávanější

MILGAMMA N

CPS MOL 100X40/90/0

Cena: 555,00 Kč Koupit


PARALEN

500MG TBL NOB 24

Cena: 49,00 Kč Koupit


Ataralgin 325mg/130mg/70mg

20 TBL

Cena: 125,00 Kč Koupit


IBALGIN RAPIDCAPS

400MG CPS MOL 30

Cena: 145,00 Kč Koupit


IBALGIN

400MG TBL FLM 96

Cena: 155,00 Kč Koupit


Acylpyrin 500mg tbl.nob. 10x500mg

Cena: 49,00 Kč Koupit