Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Výrobce: BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN (D )
Kód zboží: 2918804
Kód SÚKL: 188200
HEM:
ATC: N02BA01
Obsahuje: Kyselina acetylsalicylová
Farmakoterapeutická skupina: Jiná analgetika a antipyretika | Kyselina acetylsalicylová a deriváty
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 12,00 %
Cena bez DPH: 75,89 Kč
Cena: 85,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Volně prodejný léčivý přípravek.
Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Nejprodávanější

MILGAMMA N

CPS MOL 100X40/90/0

Cena: 555,00 Kč Koupit


PARALEN

500MG TBL NOB 24

Cena: 49,00 Kč Koupit


Ataralgin 325mg/130mg/70mg

20 TBL

Cena: 125,00 Kč Koupit


IBALGIN RAPIDCAPS

400MG CPS MOL 30

Cena: 145,00 Kč Koupit


IBALGIN

400MG TBL FLM 96

Cena: 155,00 Kč Koupit


Acylpyrin 500mg tbl.nob. 10x500mg

Cena: 49,00 Kč Koupit